Zoek je een leaseauto in combinatie met flexibiliteit? De Ford Fiësta wordt aangeboden met een looptijd van 60 maanden, op basis van het gratis SmiLease Flex Pakket kun je de looptijd beperken tot 24 maanden.
Iedere dag een fiësta met deze fraaie Ford Fiësta! De Fiësta rijdt sportief, ziet er vanbinnen erg modern uit en ook het uiterlijk van deze auto is helemaal opgefrist. De zevende (en laatste) generatie Fiësta heeft namelijk een ‘frisse neus’ (facelift) gekregen! Daarnaast beschikt deze auto over een milde hybride motor (zonder stekker) die ervoor zorgt dat jij zo min mogelijk bij de pomp staat.
Wat vindt SmiLease van de Ford Fiësta?
“De Fiësta ziet er van binnen erg modern uit. Dit gecombineerd met zijn sportieve rijgedrag, maakt het één van onze favoriete auto's in deze klasse."
Deze Ford Fiësta Titanium X is uitgerust met:
• Driver Assistance Pack 3: o.a. Adaptieve cruise control
• Lak: Magnetic metallic lak
• Parking Pack 2: Park Assist, sensoren voor en achter, door edge protectors.
• Winter Pack: stoel-, stuur- en voorruitverwarming
Daarnaast is de Titanium X standaard uitgerust met:
• 6 airbags, Hill Launch Assist, centrale deurvergrendeling etc.
• 8" geintegreerd touchscreen incl. navigatie en Ford Pass connect modem
• Apple Carplay en Android Auto en DAB+
• Climate control
• Keyless Entry&Start
• Lane Departure warning, 4,2" scherm voor boordcomputer, centrale deurvergrendeling
• LED koplampen en achterlichten
• Middenarmsteun
• Parkeersensoren achter met achteruitrijcamera
• Privacy Glass (getinte ramen achter)
• Regen- en lichtsensor